Avant laadurid – täiuslik tööriist sinu ehitus- ja aiatöödeks!

Kas oled kunagi mõelnud, milline tööriist võiks olla sinu ehitus- või aiatööde jaoks kõige sobivam?

Kui oled otsimas hea manööverdamisvõimega kompaktset laadurit suuremateks või väiksemateks töödeks, olgu selleks siis väike koduaed või suur ehitusplats, Avant on alati sinu usaldusväärne partner ja oma klassi parim valik.
Selles blogipostituses võrdleme kahte populaarset Avanti laadurit – Avant 528/635 ja Avant 220, et aidata sul teha õige valik oma tööde lihtsustamiseks.

Avant 528/635 – võimas ja lihtsasti kasutatav

Avant 528/635 on üks meie populaarsemaid masinaid ning sellel on mitmeid suurepäraseid omadusi. Esiteks, sellel masinal on suurepärane jõudlus, mis võimaldab sul kiiresti ja tõhusalt teha erinevaid töid. Olenemata sellest, kas vajad seda lihtsalt pinnase tasandamiseks või suurema ehitusprojekti jaoks, Avant 528/635 on alati valmis tööks. Lisaks oma võimsusele on Avant 528/635 hea manööverdamisvõimega, masin on kerge ning kahju ümbritsevale pinnasele minimaalne.

Mis teeb Avant 528/635 veelgi mitmekülgsemaks, on võime kasutada enamus Avanti lisaseadmeid. Olgu sul vaja pinnasekoppa, tasandusresti või maapuuri, Avant 528/635 võimaldab sul hõlpsalt vahetada erinevaid tööriistu vastavalt vajadusele. See säästab aega ja vaeva ning tagab sujuva ülemineku erinevate tööde vahel.

Avant 528/635 pakub sulle suurepärast nähtavust, mis on oluline, eriti kui töötad kitsastes ja keerulistes ruumides. Saad täieliku ülevaate tööpiirkonnast ning hõlpsalt manööverdada ka kõige kitsamatel aladel. See tagab täpsuse ja ohutuse sinu tööprotsessis.

 • avant 635 kniklader nieuw1e1ef643 3 Avant laadurid - täiuslik tööriist sinu ehitus- ja aiatöödeks!
 • Minilaadur avant 635
 • Minilaadur avant 635
 • Minilaadur avant 635
 • Minilaadur avant 635

Avant 220 – väike, kuid võimas

 Kui sul on vaja teha tööd siseruumides või piiratud alal, siis Avant 220 on sinu ideaalne valik. Sellel väikesel masinal on eemaldatav katuseraam, mis võimaldab sul liikuda läbi madalate uste ja kitsaste avade. Saad jõuda kohtadesse, kuhu suuremad masinad ei mahu.

Avant 220 on ka üllatavalt võimas, arvestades oma kompaktset suurust. Selle kerge kaal (umbes 800 kg) võimaldab sul seda lihtsalt transportida ja kasutada erinevatel ehitus- või aiatöödel. Lisaks sellele saad kasutada ka kõiki teisi Avanti pakutavaid lisaseadmeid, mis muudavad Avant 220 veelgi mitmekülgsemaks tööriistaks.

Avant 220 sobib suurepäraselt sellisteks töödeks, kus vajad pisut rohkem võimsust kui tavaline aiakäru suudab pakkuda, kuid suurem masin oleks juba liialt ülepaisutatud.

 • SAND SPREADER 900 A427150 1 Avant laadurid - täiuslik tööriist sinu ehitus- ja aiatöödeks!
 • avant kaivuri170 2 Avant laadurid - täiuslik tööriist sinu ehitus- ja aiatöödeks!
 • etuhara2 Avant laadurid - täiuslik tööriist sinu ehitus- ja aiatöödeks!
 • avant avoharja1 Avant laadurid - täiuslik tööriist sinu ehitus- ja aiatöödeks!
 • avant 200 kuormaaja loader 2 Avant laadurid - täiuslik tööriist sinu ehitus- ja aiatöödeks!
 • avant 200 kuormaaja loader 3 Avant laadurid - täiuslik tööriist sinu ehitus- ja aiatöödeks!

Lisaks Avant masinatele on meil ka lai valik erinevaid tööriistu, mis täiendavad sinu ehitus- ja aiatööde protsessi. Siin on populaarsed lisaseadmed, mida soovitame omalt poolt:

Minikaevur on sobilik väiksemateks töödeks: madalad kraavid, juhtmete, heki vms. Jaoks. Hea võtta kaasa kui väljakaeve on vaja ka hiljem ära vedada, kui aga on rohkem kaevata ja pinnas hiljem kas konteineri vms vedada siis on mõistlikum võtta Miniekskavaator koos avantiga. Meie populaarne kombo Avant 220+ Miniekskavaator Sunward SWE 08B, mille saame kohale tuua ühe sõiduga.
PS! Ei sobi suuremateks kaevetöödeks, siis vali ikkagi miniekskavaator.

Pinnasekopp – See on kõige sagedamini kasutatav seade ning on alati masinaga kaasas ja hinna sees. Pinnasekopp sobib erinevate pinnaste, nagu muld, liiv, kruus, killustik jms, veoks. Samuti saad selle abil teha väiksemaid planeerimistöid.

Tasandusrest – Tasandusrest sobib suurepäraselt tasandamiseks ja silumiseks. Saad sellega siluda erinevaid materjale nagu muld, liiv, killustik jne. Enne tasandamist soovitame läbida ala pinnasefreesiga, et tagada parem tulemus. Tasandusrest aitab sul ka oksi ja muud sodi kokku tõmmata, mis välja tuleb pärast freesimist.

Pinnasefrees on suurepärane tööriist vana pinnase silumiseks. See läbib vanad juured ja kivid ning muudab pinna kergesti silutavaks. Väiksemad takistused pole probleemiks, kuid jämedamad juured või suuremad kivid võivad freesi seisma panna, seega tuleb neid käsitsi eemaldada või lasta freesi tagurpidi käia.

Maapuuriga saad teha auke postvundamentide, aiapostide või elupuude istutamiseks jms. Lisaks on olemas ka vahetükk, millega saab sisse keerata kruvivaiad, mis on eriti mugav ja kiire lahendus.

Trummelniiduk on suurepärane tööriist heinamaa niitmiseks. Sellel on haamerterad, mis peksavad pikka rohtu ja väiksemat võsa puruks. Trummelniiduk saab hakkama igasuguse pikkusega heinaga, kuid väga kõrge ja tiheda rohu jaoks võiksid kaaluda suurema Avant masina kasutamist. Terad on vastupidavad, kuid kokkupuutel kividega tuleks niiduk kiiresti üles tõsta.

Hammustav kopp sobib suurepäraselt okste, juurikate, vana heki, ehitusprahi jms kogumiseks. Selle lõuad haaravad kindlalt erinevaid materjale ja aitavad sul kiiresti koristustöid teha.

Tõstehargid on heaks vahendiks, et hõlpsasti tõsta erinevaid aluseid ja muud, mis sinna peale mahub. Need on suurepärased abivahendid ehitusplatsil või laadimistöödel.

Kännufrees aitab sul hõlpsasti eemaldada soovimatuid kändusid. Oluline on lõigata känd võimalikult madalaks ning alustada freesimist kännu paremast äärest, liikudes edasi-tagasi ja juhtides freesi kännu suunas. Avant masinad on kännufreesiga suurepärased, kuid suuremate ja alles hiljuti maha saetud kändude korral soovitame valida Avant 635.

Silohargid on spetsiaalselt mõeldud silo vedamiseks. Neid saab kasutada ka oksade, heina ja muu sarnase vedamiseks, mida saab hargi abil haarata.

Kokkuvõtteks on mõistlik hoolega kaaluda, millised on sinu konkreetsed töövajadused ja eelistused ning arvestada saadaval oleva lisavarustusega. Avant ja selle lisaseadmed on suurepärased tööriistad, mis aitavad sul oma ehitus- ja aiatöid tõhusalt ja hõlpsalt teostada.
Parima otsuse tegemiseks võtke meiega ühendust, et leida laadur, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele.

Loodan, et see blogipostitus aitab sul teha informeeritud valiku laaduri rendiks!