Avant laaduri rent

Avant 220

Avant 220

Avant 220 minilaaduri rent. Pakume rentimiseks mitmeotstarbelist laadurit Avant 220, mida iseloomustavad tema kergus ja väikesed mõõdud.

Hind 70€/päev + km

Koos juhiga 38€/tund + km

Avant 635

Avant 630

Avant laaduri rent. Pakume rentimiseks mitmeotstarbelist laadurit Avant 635 ja Avant 528, mida iseloomustavad võimsuse ja manööverdumisvõime täiuslik kombinatsioon.

Hind 100€/päev + km

Koos juhiga 38€/tund + km

Kui otsid hea manööverdamisvõimega kompaktset laadurit oma suuremateks või väiksemateks töödeks, siis Avant on oma klassi parim valik.

Avant laadurit saab kasutada kõikvõimalike tööde tegemiseks, sest see ei riku pinnast ning seda on nii lihtne juhtida, et eelnevat kogemust pole vajagi.

Aga see pole veel kõik! Avant laaduri suurim eelis on lai lisaseadmete paigaldamise võimalus, millega on võimalik laaduri kasutusvõimalust veelgi laiendada ning mõistliku hinnaga teha kaeve- või pinnasetöid, puurimis- või niitmistöid või kasutada laadurit isegi tasandustöödel!

Avanti tõstevõime on ca 800 kg ja sõidukiirus kuni 22 km/h. Olgugi, et Avant laadur on ilma kabiinita, ei ole see puudus, vaid eelis – nii on tagatud parem nähtavus masina ümber toimuvast. Lisaohutust tagavad töötuled.

Lisaseadmed

Minikaevur

25€ + km

minikaevur

Kas otsid väiksemateks kaevetöödeks sobivat lisaseadet oma Avant minilaadurile? Avant minikaevur lisaseade võimaldab kaevata kuni 1,5 meetri sügavuselt 25 cm laiuselt. See teeb minikaevuri ideaalseks väiksemate kaevetööde jaoks.

Minikaevuri paigaldamine on lihtne ja jõukohane ka neile, kelle jaoks kaevetööd pole igapäevane tegevus. Lihtne on ka minikaevuri juhtimine – sõltuvalt mudelist toimub see pedaalide või hüdraulika abiga.

Pannes kokku 1+1 ehk minikaevuri ja Avant 220 minilaaduri, pole väiksemate kaevetööde tegemine kunagi nii lihtne olnud!

Vaata ka minikaevurit tutvustavat videot.

Pinnasekopp

Alati masinaga kaasas!

Pinnasekopp

Avant pinnasekopp on loodud selliselt, et laadurijuht näeb kabiinist kogu koppa. See tähendab, et kopatööd on lihtsad ja mugavad alates laadimisest ja lõpetades tühjendamisega.

Pinnasekopp on spetsiaalselt disainitud nii, et sellel oleks maksimaalne läbimurdevõimekus. Seega pole vahet, millise materjaliga pinnasekopp silmitsi seisab, sest saab hakkama nii liiva, mulla, killustiku kui paljude teiste materjalidega.

Pinnasekopp on sobilik peaaegu kõigiks kopatöödeks. Eriti sobilik on see mulla, liiva ja killustiku teisaldamiseks ning lihtsamateks planeerimistöödeks.

Vaata ka pinnasekoppa tutvustavat videot.

Maapuur

45€ + km

Maapuur

Otsid tööriista aiapostide jaoks aukude tegemiseks või puude istutamiseks? Avant minilaaduri maapuuri lisaseade teeb need tööd kordades mugavamaks ja lihtsamaks.

Hüdraulilise mootoriga maapuuri pakume läbimõõduga 25 cm, mis võimaldab puurida ca 1 meetri sügavusele. Maapuur on valmistatud selliselt, et see läbistaks maapinda kerge vaevaga. Nii võid aiaposte puurida kasvõi mitu korda rohkem kui sul neid päriselt vaja on – lihtsalt seepärast, et see on niivõrd mugav.

Vaata ka maapuuri tutvustavat videot.

Pinnasefrees

50€ + km

Pinnasefrees

Kui otsid pinnasefreesi suurema maatüki jaoks kui linnalähedase ridaelamu mõnekümneruutmeetrine murulapp, siis Avant minilaaduri pinnasefrees tuleb rõõmuga appi.

Pinnasefrees taastab pinnase umbes 10 cm sügavuselt ja sobib hästi nii vana kui uue mullakihi tasandamiseks. Nii nagu teistelgi Avant lisaseadmetel, on ka pinnasefreesil hüdrauliline mootor, mis freesi kaarekujuliste teradega garanteerib kvaliteetse töötulemuse.

Avant pinnasefreesi töösügavust saab ka mugavalt reguleerida, kui parasjagu on tarvis freesida kõrgemalt.

Vaata ka pinnasefreesi tutvustavat videot.

Trummelniiduk

55€ + km

Trummelniiduk

Avant trummelniiduk võib kõlada alternatiivina klassikalisele või robotmuruniidukile, kuid see on tegelikult hoopis võimsam tööriist. Kui on tegemist pikka aega niitmata rohumaaga, saad Avant trummelniidukiga lahti nii kõrgest heinast kui paari-kolmeaastasest võsast.

Trummelniiduki kasutamine, nagu minilaaduri kasutaminegi, on lihtne ja jõukohane kõigile.

Vaata ka trummelniidukit tutvustavat videot.

Tasandusrest

10€ + km

Tasandusrest

Avant tasandusrest on olemuselt lihtne ja mõistliku hinnaga lisaseade, aga see-eest uskumatult kasulik ja tõhus. Tasandusrestiga, mille laius on 1,5 meetrit, saab muretult tasandada mullapaltsi või liiva. Samuti sobib see muude seni kinni tallamata pinnaste tasandamiseks.

Avant tasandusresti kasutamine on niivõrd tõhus, et käsitööd pole peaaegu üldse vaja teha. Selle võti on Avant minilaaduri kompaktsuses, sest minilaadur mahub peaaegu igasse prakku ning seda on ülilihtne transportida.

Vaata ka tasandusresti tutvustavat videot.

Hammustav kopp

20€ + km

hammustav kopp

Avant lisaseade hammustav kopp on kombinatsioon pinnasekopast ja haaratsist. See kombinatsioon teeb hammustava kopa sobilikuks erinevateks töödeks. Seda saab kasutada näiteks okste transportimiseks, aga väga edukalt ka puidujääkide, komposti, ehitusprahi või muu taolise kokku korjamiseks ja laadimiseks.

Kui haaratsit kasutada ei soovi, saab hammustavat koppa kasutada ka pinnasekopana.

Vaata ka hammustavat koppa tutvustavat videot.

Tõstehargid

10€ + km

tõstehargid

Avant minilaaduri lisaseadmete valik on rikkalik. Pakume lisaseadmena ka tõsteharki, mis sobib ideaalselt aluste teisaldamiseks. Tõstehargi kahvlite kaugus on lihtsasti reguleeritav, mis tähendab, et see sobib nii euroalustele kui ebastandartsete aluste transportimiseks.

Kahvlid on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast terasest ning vastavad ISO2330 standardile. Nagu paljudel teistel Avant lisaseadmetel, on ka tõstehargil hüdrauliline kiirühendus, mida saab juhtida kabiinist. Nii saab minilaaduri juht vajadusel kiiresti vahetada mittehüdraulilisi lisaseadmeid.

Vaata ka tõsteharki tutvustavat videot.

Kännufrees

55€ + km

kännufrees

Kännufrees on lihtsaim viis üksikute kändude likvideerimiseks. Sobib erinevate puuliikide jaoks ja erinevate suurustega kändude jaoks. Freesimise kiirus sõltub kännu suurusest seega on soovitatav känd võimalikul maad ligi ära saagida. Kui frees saab natuke mulda ei ole probleemi aga ettevaatlik peab olema kividega.

Vaata ka kännufreesi tutvustavat videot.

Silohargid

20€ + km

silohark

Siloharkidega saab lisaks silole tõsta ka näiteks oksi ja muud hunnikus olevat prahti.

Vaata ka siloharki tutvustavat videot.

Võta meiega julgesti ühendust ja pea nõu meie spetsialistidega. Keerulisema töö korral annab meie logistik kindlasti nõu, kuidas on tööd kõige parem teostada.

Mõõdud

Avant laaduri rent – mis on hind?

Pakume Avant laaduri renti taskukohase hinnaga. Hind sõltub sellest, kas soovite laaduri rentida koos juhiga või ilma.

  • rentides avant tüüpi laaduri koos juhiga on töötunni hind 35€/h +km
  • ilma juhita rentides kehtib hind 95€/päev +km (pikema perioodi puhul saame teha soodsama pakkumise).

Avant laaduri rentimisel kuulub hinna sisse kopp või tõstekahvlid.
Muud lisaseadmed kokkuleppel.

Toome ise objektile või rendi treiler!

Avant 635 ja 528 transportimiseks rendime treilerit – 40 euri/Avanti rendiaja kohta + km.

Küsi lisainfot