Laaduri rendi ABC – veelkord teleskooplaaduri eelistest

Oleme teleskooplaaduri eeliseid oma blogis juba varasemalt erinevate nurkade alt käsitlenud. Et kogu see väärtuslik informatsioon meie klientide jaoks paremini kättesaadav oleks, otsustasime kõik peamised eelised veelkord kokku võtta. Kogu selle koondatud teabe põhjal peaks olema väga lihtne otsustada, miks on sellise mitmekülgse laaduri rent väga paljudes olukordades tõesti parim lahendus.

Teleskooplaaduri tugevaimad küljed üksikasjalikult

Toomegi nüüd ilma pikema jututa ära põhjaliku loetelu masina parimatest omadustest ja põhjustest, miks on väga vähe objekte, kus sellise laaduri rent töid lihtsamaks ei muuda.

  • Suur valik lisaseadmeid. Erinevalt konkreetse funktsiooniga masinatest (nt kopaga traktor) on teleskooplaadurile võimalik kinnitada erinevaid lisaseadmeid – koppasid, tõsteharke ja -korve ning ka kraana noolt.
  • Lai tööulatus ja -kõrgus. Laaduri kahvlite ehk tõsteharkide niigi suurt tööulatust on võimalik 2,3 meetri pikkuste pikendustega veelgi suurendada. Lisaks saab masinal kasutada 18-meetrist masti.
  • Suur tõstevõime ja -ulatus. Nii väikese masina kohta on teleskooplaaduri tõstevõime tervelt 4 tonni. See on enamike tööde jaoks piisav ja laadur võimaldab ka meetrite kaugusele, mitte ainult enda ette, tõsta.
  • Sobivus igale maastikule. Mitmeotstarbeline laadur sobib töötamiseks ka mitmetel erinevatel pinnastel, olgu selleks siledad asfaltteed või mudased põllud.
  • Töötamine kallakul. Teleskooplaadur sobib ka ebatasastele pindadele ja lisaks on masinat võimalik vajadusel ka kallutada.
  • Nähtavus igas suunas. Töö jaoks vajalikku masinat rentides tasub alati valida parim – Manitou 1840 laaduri rent tagab juhile täieliku 360-kraadise nähtavuse. Unustada ei tasu ka sellisest vaateväljast tulenevat suuremat ohutust.
  • Lihtne manööverdada. Eelnevalt mainitud masinat iseloomustab ka nelikvedu ja kolm juhtimisrežiimi, mis muudavad manööverdamise ülimalt lihtsaks.
  • Kompaktsus. Teleskooplaadur on oma mõõtmetelt kompaktne ja sellega on väga mugav kas objektile või objektil ringi liikuda. Lisaks võtab see ka vähe ruumi.

Kokkuvõttes on keeruline leida teist niivõrd universaalset masinat, millega on võimalik teha ära nii palju erinevaid töid, ja seda aastaringselt kevadest talveni.

Laaduri rent kogemustega ettevõttest

Suurte kogemustega Teleskooplaadur.ee meeskond ootab jätkuvalt sinu väljakutseid, mis meid proovile paneksid. Oma küsimuste osas võta meiega julgesti ühendust ja koostöös leiame kindlasti parima ning just sinu töö jaoks sobivaima lahenduse.