Lihtsaim viis sandwich paneelid paika saada!

Kuna jätkuvalt on kestmas kinnisvara ja ehituse turgudel tegusad ajad, on ka töös olevate projektide hulk igal pool suur. Lisaks elupindadele rajatakse mitmel pool uusi suuri lao- ja ühiskondlikke hooneid, mille ehitusest moodustavad sageli olulise osa sandwich paneelid. Ent kuidas sandwich paneelid kõige mugavamalt paika saada?

Teleskooplaadur aitab sandwich paneelid kohale tõsta

Kihtidest koosnevaid sandwich paneele kasutatakse valdavalt just suuremate hoonete ehitamisel ja selliste projektide puhul on reeglina tööde mahud üpris suured. Seega on iga projekti kulutõhususe huvides vaja leida parim lahendus – kuidas võimalikult palju paneele võimalikult kiiresti õigesse kohta tõsta.

Siinkohal soovitame muude lahenduste hulgast valida just teleskooplaaduri koos spetsiaalse kraana noolega. Laadurile kinnitatav punane kraanakonks võimaldab paigaldada sandwich paneele kiiremini kui näiteks kraanat kasutades. Võimalus tööd kiiremalt lõpetada peaks olema iga ehitaja huvides.

Üks masin mitme töö tegemiseks

sandwich paneelidEnt teleskooplaadur ei ole loodud vaid nende paneelide tõstmiseks. Kui kraanaga saaksite paneelid vaid paika tõsta, siis see seade muudab elu veelgi lihtsamaks. Teleskooplaaduril kasutatavate lisaseadmete valik on väga lai, ulatudes koppadest tõstekorvi ja tõsteharkideni. Seetõttu saab teleskooplaadurit kasutada ühe ja sama ehituse erinevates etappides. Valides oma partneriks Teleskooplaadur.ee meeskonna, saame ühe seadmega teha ära näiteks järgneva tööde loetelu:

  • laadime sandwich paneelid autolt maha;
  • paigutame paneelid tõsteharkide abil objektil õigesse kohta;
  • paigaldame paneelid ehitusel täpselt sinna, kuhu vaja!

Lisaks võib olla vaja objektil muidki töid ära teha. Sellisel juhul saab tellida laaduri koos koppade või erinevate tõstmistööde jaoks vajalike lisaseadmetega. Hommikul materjalide laadimistööd kopaga, seejärel sandwich paneelide paika panemine ning päeva lõpetuseks veel erinevad katusetööd – kõik see ühe ja sama masinaga.

Kas soovid ka oma objektile nii mitmekülgset masinat?

Kas ka sul tekkis soov rentida masin, mis nii palju töid ära teha suudab? Kui jah, siis ära enam kaugemalt otsi – Teleskooplaadur.ee rendib masina koos oma ala meistrist juhiga konkurentsivõimelise hinnaga. Helista meile telefonil 555 13 292 või saada e-kiri aadressile Teleskooplaadur@gmail.com ning teeme ära võimalikult palju töid ühe masinaga.