Miks asendada kopa rent teleskooplaaduri rentimisega?

Kas oled oma objektile kaevamistööde jaoks masinat valides kahe valiku vahel? Kas valida kopp või valida teleskooplaadur … Sageli arvatakse, et kaevamisega seotud tööde jaoks on ainuvõimalik valik just kopa rent. Kopp esindab ammusest ajast tuttavat valikut ja võib näida võimalusena kindla peale välja minna.

Ent tegelikult on tänapäeval võimalused palju mitmekülgsemad ja võib isegi öelda, et on hulganisti selliseid kaevetöid, kus teleskooplaadur on kopast parem lahendus!

Kaks olulist põhjust, miks eelistada teleskooplaadurit kopale

DSC3355 1 Miks asendada kopa rent teleskooplaaduri rentimisega?

Tõe huvides tuleb siiski kohe ka ära mainida, et nii mõnegi kaevamistöö jaoks on parim lahendus jätkuvalt siiski kopa rent. Just see kaevamisele spetsialiseerunud roomikutel liikuv masin võib paljudes olukordades olla väga hea lahendus. Kuid siiski on sellelgi masinal omad piirangud ja tööde jaoks sobivaimat masinat valides tasub kaaluda päris mitmeid teleskooplaaduri rentimise eeliseid.

  • Transportimine. Vaatamata sellele, et kopp võib olla teatud töö jaoks eelistus number üks, võib sageli tekkida probleeme masina objektile saamisega. Liigub ju kopp roomikutel ja seega on selle masina transportimiseks vaja vastavat treilerit. Vastupidiselt sellele aga sõidab teleskooplaadur ise objektile! Sellega kaasneb kindlasti arvestatav kokkuhoid hinna osas.
  • Mast. Teleskooplaaduri eelised kopa ees ei piirdu kindlasti ainult ise kohale sõitmise võimega. Oleme varasemalt juba kirjeldanud teleskooplaaduri eeliseid teiste masinate ees ja kopaga võrreldes annab suure eelise laaduri mast. Selle peaaegu 20-meetri pikkuse masti abil on lisaks kaevamisele võimalik näiteks ära teha ka välja kaevatud pinnase liigutamise tööd. Samas on tegemist hea lahendusega lume ära vedamiseks või ehitise vundamendi täitmiseks liivaga.

Kopa rent, teleskooplaaduri rent – mida võtta, mida jätta?

Seega on selge, et nii mõneski olukorras on teleskooplaaduri rendil suuri eeliseid kopa rentimise ees. Soovitame sul kaaluda planeeritava töö kõiki aspekte ja teha selle põhjal kaalutletud valik. Kui sa aga kahtled, võta julgesti ühendust Teleskooplaadur.ee meeskonnaga, ja arutleme koos selle üle, milline lahendus sobib kõige paremini just sinu objektile. Saada meile e-kiri aadressil Teleskooplaadur@gmail.com või helista numbrile 555 13 292.