Teleskooplaaduri tellimine – miks ja kuidas?

Miks planeerida teleskooplaaduri tellimine varakult ette?

Teades täpselt objektil tehtavate tööde järjekorda ja osates töid tähtsuse järgi jagada, on võimalik tööd tehtud saada olulise ajalise võiduga. Ja see võit ajas tähendab loomulikult ka võitu rahas – teleskooplaaduri renti ei saa pidada ülikalliks, kuid ka mõnetunnine jõudeolek mõjutab projekti hinda. Eriti tasuks pöörata tähelepanu sellele, et tööd saaksid tehtud ühe korraga. Pole mõtet maksta selle eest, et tellitud laadur sõidab objektile ja tagasi korduvalt.

Üks hea soovitus on jaotada objektil tehtavad tööd selle järgi, kas need on kellaajast sõltuvad jooksvad tööd, või tööd, mille puhul aeg ei ole nii oluline tegur. Sellisel juhul tasub planeerida tegevusi selliselt, et renditud masin on täpselt õigeks kellaajaks valmis (kui näiteks saabub auto ehitusmaterjaliga). Teades kõike seda täpselt ette, saab renditud masin aga vahetult enne ja kohe pärast seda tegeleda muude töödega. Kõige selle eesmärgiks on vähendada masina objektil tühjalt seismise aega.

Kokkuvõttes ei ole selline planeerimine raske ja rahaline sääst võiks anda motivatsiooni teleskooplaaduri tellimine hoolikalt läbi mõelda. Siinkohal soovitame lugeda ka meie nelja soovitust teleskooplaaduri rentimiseks.

Kuidas tellimise protseduur välja näeb?

teleskooplaadur

Kuidas teleskooplaaduri tellimine üldse käib? Kõige lihtsam on helistada logistikule ja asja arutada. Kui on teada see, mitu tonni liiva või mitu alust kipsi on vaja tõsta, on logistikul olemas kogemus, mille põhjal mahtu hinnata. Samamoodi saab logistik hinnata võimalikult täpselt materjalikulu. Teleskooplaadur.ee meeskonnal on olnud mitu juhust, kus näiteks vundamendi tagasitäitel on jäänud puudu üks koorem liiva ja selle töö lõpetamiseks on olnud vaja uuesti objektile sõita!

Seega tuleb tehtavad tööd täpselt planeerida, teha kõik vajalikud ettevalmistused ja lisaks veenduda, et masina töömaal ei oleks ees tööd takistavaid asju (näiteks lauavirna). Teleskooplaadur.ee spetsialistid aitavad leida kõige mõistlikuma lahenduse – helista 5551 3292 või saada oma soovidega e-kiri aadressile Teleskooplaadur@gmail.com. Jagame sulle vajalikke soovitusi ja anname nõu tööde parima planeerimise osas.